Regulamin dotyczy płatnego dostępu do transmisji „pay-per-view” w Telewizji Internetowej https://ppv24.pl organizatora koncertu Leo Rojas

Po zapoznaniu się i akceptacji regulaminu klient ma możliwość dostępu do transmisji audiowideo wydarzeń obsługiwanych przez ppv24.pl poprzez domenę internetową www.leorojas.pl Po opłaceniu dostępu, transmisję można oglądać na specjalnej podstronie, link widoczny jest obok przycisku „Zapłać” w formie przycisku „Zaloguj”.

Zakup dostępu do transmisji odbywa się w kilku prostych krokach: – wybranie odpowiedniej transmisji poprzez klikniecie na przycisk „Przejdź do wydarzenia” obok opisu danego eventu. – naciśnięcie przycisku „Wykup dostęp Pay Per View” – wypełnienie niezbędnych danych w formularzu (adres e-mail) – dokonanie płatności poprzez system przelewy24– po dokonanej płatności Klient otrzymuje e-mail z systemu o potwierdzonej płatności oraz e-mail z systemu z kodem dostępu do transmisji – Aby uruchomić transmisję po otrzymaniu wiadomości e-mail z kodem dostępu należy przejść do odpowiedniej podstrony, wprowadzić otrzymany kod, po czym kliknąć przycisk „Wchodzę>>>”.

Dostęp do treści następuje w momencie odnotowania wpłaty w systemie przelewy24.pl (czas przetwarzania płatności do kilku minut). Samo złożenie zamówienia (bez dokonania płatności) nie powoduje dostępu do transmisji. Koszt dostępu jest ruchomy i zależy od rodzaju udostępnianego materiału. Nie ma możliwości edytowania anulowanego zamówienia. W przypadku anulowania lub porzucenia nieopłaconego zamówienia należy złożyć nowe zamówienie. Strumień audio-wideo może zostać wykorzystany wyłącznie do celów prywatnych w obrębie domeny https://ppv24.pl

Publikacja, sprzedaż, ingerencja w treść materiałów dostępnych na stronie oraz publiczne ich wyświetlanie są zabronione. Prawa autorskie należą do organizatora koncertu Leo Rojas dokłada wszelkich starań, aby transmisje przebiegały sprawnie, jednak mogą nastąpić chwilowe przerwy w odbiorze sygnału ze względu na różne zakłócenia niezależne od Telewizji, które nie mogą być przyczyną reklamacji. Organizator koncertu zwróci uiszczone płatności w wypadku odwołania transmisji.

Zalecenia techniczne dla klienta w zakresie utrzymania płynności transmisji: – łącze internetowe o minimalnej przepustowości 3 Mbps. (słabsze łącze może wpływać na zmniejszenie płynności co nie może stanowić przyczyny reklamacji); – Jeśli klient chciałby w trakcie transmisji rozpocząć oglądanie na innym komputerze – należy zaznaczyć że ilość dostępu dla różnych urządzeń/przeglądarek internetowych jest ograniczona do 1 jednocześnie.

Transmisję dostępne są na wszystkich komputerach oraz urządzeniach przenośnych, które obsługują technologię HTML5 i JavaScript. Urządzenia przenośne to tzw. smartphony np. IPhone, telefony z systemem Android, Windows Mobile. Zalecana jest aktualizacja przeglądarek w zależności od wyboru klienta: Google Chrome.