Leo Rojas znów da koncert w Polsce! Opera Leśna w Sopocie, 3 lipca 2021! Muzyka, która chwyta za serce. Koncert, który pozwoli się odrodzić!

Leo Rojas znów wystąpi w Polsce! Tym razem koncert Leo Rojasa odbędzie się na najbardziej kultowej scenie kraju – w Oprze Leśnej w Sopocie. Data, którą należy zapamiętać to 3 lipca 2021 roku. Zapamiętać, kupić bilet na koncert i przeżyć wspaniałą przygodę. Koncert LEO ROJAS – CZTERY ŻYWIOŁY – SOPOT 2021 możesz zobaczyć na żywo na miejscu lub z on-line – z dowolnego miejsca na świecie!

koncert leo rojas sopot 2021

Długo czekaliśmy na tę chwilę. Miało się to stać już rok temu, ale wtedy… Wszyscy wiemy, co się stało. Teraz wreszcie możemy się spotkać. Jeszcze z pewnymi ograniczeniami, ale jedno jest pewne – z desek Opery Leśnej popłynie muzyka, którą kochają ludzie na całym świecie – muzyka Leo Rojasa. Kochają ją też Polacy i dlatego już po raz piąty zapraszamy Was na koncert Leo Rojasa w Polsce.

Leo Rojas – jego muzyka chwyta za serce

Leo Rojas pochodzi z Ekwadoru, mieszka w Niemczech, ale jego żoną jest Polka i dlatego nasza ojczyzna mu tak bliska. Ma u nas wielu fanów, czyli Was, i dlatego tak często Was zapraszamy na jego koncerty.

Leo jest więc obywatelem świata i taka jest jego muzyka. Jest to muzyka etniczna rdzennych Indian Ameryki Południowej, wykonywana na stamtąd pochodzących instrumentach, ale w nowoczesnym wydaniu. I co ważne, Leo Rojas wykonuje też największe światowe hity.

Koncert Leo Rojasa to podróż w najpiękniejsze rejony świata, to podróż w świat niezwykłych doznać i przeżyć. To coś, co zostaje w sercu na zawsze. Wiele osób to potwierdzi, bo są i tacy, którzy byli na każdym z jego polskich występów.

Dlatego nazwaliśmy ten koncert Cztery Żywioły – bo to połączenie wszystkich żywiołów, które napędzają nasz świat. Żywioły dzięki którym istniejemy. Ten koncert również i Was napędzi, natchnie i da power do dalszego funkcjonowania w tych wciąż niełatwych czasach.

Sami zresztą posłuchajcie.

Leo Rojas zagra koncert w Sopocie – obejrzy go cały świat!

Leo Rojas da swój piąty koncert w Polsce, ale jeszcze żadnego chyba tak bardzo nie wyczekiwaliśmy. Musieliśmy go opóźnić o rok, ale ani razu nie przyszło nam do głowy, aby całkowicie z niego zrezygnować. Wiemy, jak wiele osób czeka na koncert Leo Rojasa. Wiemy to z doświadczenia i poprzednich czterech koncertów.

Dlatego zapraszamy Was do Sopotu, a jeśli ktoś nie może, przychodzimy z koncertem do Was. Koncert będzie można oglądać na żywo również przez internet, czyli nawet na smartfonach.

Koncert Leo Rojasa 2021 – gdzie i jak oglądać?

Leo Rojas da koncert w Operze Leśnej w Sopocie 3 lipca 2021 r. o godz. 19.00. Bilety możecie cały czas kupować, ale ponieważ są już w sprzedaży od ponad roku, więc nie zostało ich wiele. Bilety są dostępne już od 100 złotych.

Bilety na koncert LEO ROJAS – CZTERY ŻYWIOŁY – SOPOT 2021 można kupić:

koncert leo rojas opera lesna sopot 2021

Wiemy, że nie każdy będzie się mógł pojawić w Sopocie. Tak naprawdę, to gdyby każdy, kto kocha Leo Rojasa i jego muzykę, przyjechałby do Sopotu, to po prostu nie starczyłoby miejsc.

Dlatego koncert LEO ROJAS – CZTERY ŻYWIOŁY – SOPOT 2021 będzie można obejrzeć też przez internet. Koncert pokażemy na poniższej stronie, a bilety kupicie na ww. stronach z biletami.

https://ppv24.pl/leorojas/

Koncert na ratunek

Ciężkie czasy postawiły naszą branżę, czyli turystykę i rozrywkę, na skraju przepaści. Ten koncert jest w pewnym sensie koncertem charytatywnym. Wpływy z niego pomogą nam podnieść się z upadku i uchronić się przed upadkiem. Liczymy, że będzie to początek czegoś nowego, czegoś lepszego.

Będzie nam wiec bardzo miło, jeśli weźmiecie w nim udział, czy to osobiście, czy on-line. Mamy nadzieję, że spotkamy się w jeden czy drugi sposób, a w przyszłości ponownie na kolejnych koncertach.

leo rojas koncert
Leo Rojas da koncert w Polsce w 2021 roku w Sopocie w Operze Leśnej.