Leo Rojas zaczaruje Was

UWAGA: Bilety zakupione będą wysyłane od dnia 1.10.2019 roku

Wyjątkowy czwarty tym razem kameralny Koncert Leo Rojas w Polsce. Ponad 90 minutowy koncert odbędzie się w Sali Konferencyjnej Sangate Hotel Airport 16.11.2019 godzina 19:00

To już nasz czwarty koncert Leo Rojas organizowany w Polsce. Poprzedni w Zakopanem, Kielcach i Świnoujściu cieszyły się ogromną popularnością.

Artysta swoją muzyką podbił serca miliona ludzi na całym świecie. Przyszedł czas na zaskarbienie sobie sympatii Polaków. Nazywa się Juana Leonardo Santillia Rojas. Leo Rojas to jego pseudonim artystyczny. Ma 33 lata i pochodzi z Ekwadoru. 

Jego muzyka to transcendentalne, którego doświadczanie zaczyna się już od pierwszych sekund i całkowicie wciąga słuchacza. Jego muzyka to nowy wymiar, którego nie można opisać słowami….

Wystąpią Również:

AHAJU FUSION BOLIWIA pochodzi z Boliwii. Prezentuje indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który rozpowszechnia zespół nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach.

Informacje o koncercie: www.LeoRojas.pl , https://www.facebook.com/LeoRojasconcert/

Wszelkie pytania proszę kierować  tel. +48 721 999 440 lub biuro@nh1.pl

Kup Bilety w Sklepie organizatora nH1.pl

 

Data: 16.11.2019 Miejsce:  Sala Konferencyjna Sangate Hotel Airport 16.11.2019  godzina: 19:00  (ul. 17 Stycznia 32  02-148 Warszawa)

Otwarcie bram: 18:00

Przyjmujemy również zamówienia na bilety grupowe z możliwością organizacji noclegu, wyżywienia i przejazdu. Usługa noclegów czy przejazdu będzie również dostępna dla Wszystkich biorących udział w koncercie.

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu +48 721 999 440 lub biuro@nh1.pl biuro@newshotel.pl 

Organizator koncertu:

Portale: leorojas.pl , nh1.pl , newshotel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *