Leo Rojas zachwycił 20 000 fanów w Iranie i ustanowił nowy rekord wyprzedając sześć kolejnych koncertów!

Niezwykły artysta Leo Rojas osiągnął kolejny sukces! Jak żadnemu zachodniemu artyście udało mu się uzyskać pozwolenie na koncert w tak konserwatywnym kraju jak Iran. Już po raz drugi podróżował do Teheranu, aby zagrać tam sześć koncertów w najbardziej ekskluzywnej w całym kraju sali koncertowej – Milad Tower.

Leo Rojas oczarował 20 000 Irańczyków! Kiedy zagrał pierwsze nuty swojego wielkiego hitu „Samotny pasterz”, radośc i euforia Irańczyków była nie do opisania. Dzięki imponującym efektom specjalnym, grupom tanecznym oraz profesjonalnemu zespołowi grającemu na żywo Leo Rojas już po raz kolejny zapewnił swoim fanom niezapomniane chwile w 2019 roku.

Na widowni, wśród około 20 000 widzów, znajdowali się nie tylko liczni irańscy aktorzy, sportowcy i gwiazdy mediów społecznościowych, przybyli również duchowi przedstawiciele – fani wyjątkowej na skalę kraju gwiazdy. Już w 2018 roku Leo Rojas grał z koncertami zespołu 4 i wywołał nieoczekiwaną euforię.

Już teraz trwają rozmowy o ponownych koncertach w Iranie w roku 2020. Mają się one odbyć na północy i południu kraju.

Po powrocie do Niemiec „prawdziwy Indianin” ma tylko krótką chwilę odpoczynku. Już za kilka dni będzie bowiem gościem honorowym World Nomad Games w Arabii Saudyjskiej. W tym roku zagra koncerty także na Słowacji, we Francji i w Polsce. Planowane są także występy gwiazdy w USA. Wszystkie daty można znaleźć na oficjalnej stronie Leo na Facebooku.

Już 20 lipca 2019r. Leo Rojas oczaruje polskie wybrzeże podczas koncertu w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu. Bilety na to niezwykłe wydarzenie można zamówić w sklepie www.nh1.pl w dziale bilety. Promocyjne ceny zaczynają się już od 100 zł. Ilość biletów jest ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *